1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Туристичні змагання на тему екології відбулися на Перечинщині (ФОТО)

07.11.2019 14:52 0 Суспільство Автор: Голос Карпат

 

Бути еко і жити у гармонії із природою, – саме цю істину переймали учні Тур’я-Пасіцької, Турицької, Тур’я-Реметівської, Порошківської та Раківської ЗОШ на чолі зі вчителем –екологом Орисею Кречко.

У освітніх закладах Перечинщини пройшли змагання із туристичного орієнтування за екологічними принципами. Долучилися і вчителі, презентуючи суть проекту запрошеним гостям, – розповідає Орися Кречко. – Сподіваємося, кожен взяв для себе корисну інформацію із зустрічі і став екологічно свідомішим.

До слова, екологічний туризм, або екотуризм полягає у подорожах до природних, недоторканих людиною та, часто, природоохоронних територій.

Екотуристи намагаються не здійснювати значного впливу на територію. Цей вид мандрівок сприяє освіті туристів та дозволяє збирати гроші на заходи зі збереження території, допомагає розвитку ізольованих поселень. Розвиток екотуризму часто розглядається як важливий засіб збереження довкілля для майбутніх поколінь.

Одним із популярних еко-обєктів на Закарпатті є Національний природний парк «Синевир», що на Міжгірщині. Саме тут функціонує чи не найдовша екостежка у Західній Україні, висотою до 20 метрів і загальною протяжністю – близько 500. Маршрут, запевняють, цілком безпечний і улюблений серед відвідувачів.

Мирослава Головнич.

Нагадаємо, у Берегові смакуватимуть молоді вина та гусячі страви.

Читайте на ГК:Мешканці Тур’я-Ремети: "Федір Фекета і жабка – наша історія!"
Читайте на ГК:На Перечинщині прокуратура затвердила обвинувальний акт підозрюваному у розбійному нападі на пенсіонерку
Читайте на ГК:З'явилося відео процесу унікальної зйомки хору на Полонині Руна (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:
Стрічка