1. Новини Закарпаття
  2. >

Вирубка лісу шкодить екології в рази сильніше, ніж передбачалося

03.11.2019 12:20 Суспільство

Нове дослідження свідчить, що під час вирубки тропічних лісів викиди парникових газів шкодять екології в шість разів сильніше, ніж вважалося раніше.

Австралійські вчені провели дослідження, яке показало, що викиди парникових газів, що відбуваються під час вирубування тропічних лісів, шкодять екології в шість разів більше, ніж вважалося раніше. Про це повідомляє The Guardian у неділю, 3 листопада. 

"Згідно з результатами нового дослідження, шкода від викидів парникових газів, викликаних вирубуванням тропічних лісів в усьому світі, недооцінюється в шість разів", - йдеться в повідомленні. 

Вчені Квінслендського університету проаналізували кількість викидів парникових газів, викликаних вирубуванням лісів протягом 2000-2013 років, унаслідок чого виявилося, що попередні дослідження применшували шкоду екосистемі від такої діяльності людей на 6,53 мільярда тонн викидів, тобто в шість разів. Один з авторів дослідження Шон Максвелл заявив, що вчені також врахували обсяги вуглекислого газу, який могли б поглинути вирубані ліси протягом 13 років. 

Також вчені наголосили, що вони не аналізували вирубування нетропічних лісів. Співавтор дослідження Джеймс Уотсон з університету Квінсленда зазначив, що "це тимчасова бомба з вуглекислого газу, і політики повинні вирішити цю проблему".

Читайте на ГК:Вітаємо з днем народження (3 листопада для закарпатців і всього світу)
Читайте на ГК:Журналісти розповіли, як на Закарпатті рятують кедрові сосни (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Гороскоп на 3 листопада для всіх знаків зодіаку: вдалий день, щоб братися за продумування громіздких планів
Стрічка