1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Щоб Виноградівщина не захлинулася у смітті, потрібен сучасний сортувальний комплекс із захороненням залишків, - керівництво "АВЕ Умвельт Україна"

01.11.2019 13:36 0 Суспільство Автор: Голос Карпат

Стихійні сміттєзвалища і екологічні ризики будуть зростати на території Виноградівщини, доки гілки влади, бізнес і громада не знайдуть компроміс у системному вирішенні "сміттєвої кризи".

Цей та інші меседжі було озвучено на зустрічі керівництва ТОВ "АВЕ Умвельт Україна" та їхньої дочірньої компанії ТОВ "АВЕ Виноградово" з представниками мас-медіа та громадськості Виноградівщини. Зустріч відбулася 31 жовтня у малому залі готелю "Виноградів".

- Щоб вирішити це питання у Виноградівському районі, необхідно будувати комплекс з механіко-біологічним сортуванням з подальшим захороненням залишків. Тобто це сучасний полігон з дотриманням усіх екологічних норм, який безпечний і який є економічним рішенням, - запевнив виконавчий директор ТОВ "АВЕ Умвельт Україна" Вадим Семенко.

За його словами, інвестор готовий брати участь у питанні пошуку фінансування цього проекту із залученням місцевої влади та бізнесменів. Також є можливість обговорювати і місце для спорудження сортувального комплексу із захороненням залишків. Можна повернутися і до обговорення питання в Широкому. Це залежатиме від жителів громад та якості інформованості людей.

Нагадаємо, в Іршавській ОТГ розмірковують над сортуванням сміття

Читайте на ГК:До уваги виноградівчан: у понеділок частини міста залишиться без води
Читайте на ГК:Ромський письменник Микола Бурмек-Дюрі опублікував нову збірку
Читайте на ГК:Погоджено підозру вимагачу з Виноградова, який "поставив на лічильник" чоловіка за борг (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка