1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Медики розповіли про ситуацію із захворюваністю на дифтерію в Ужгороді

28.10.2019 17:52 Суспільство

Інформація про епідемічну ситуацію із захворюваністю на дифтерію в Ужгороді станом на 28 жовтня

Інформація про епідемічну ситуацію із захворюваністю на дифтерію в Ужгороді станом на 28 жовтня

Управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради повідомило, що на сьогодні в обласній клінічній інфекційній лікарні перебувають 17 студентів. П’ятнадцятьом захворілим проводять антибіотикотерапію, яка триватиме 2 тижні, після чого їх повторно обстежать. Двоє студентів поступили в лікарню вчора, 27 жовтня, – у них висіяли збудник дифтерії і хоча клінічні ознаки недуги не проявлялися, їх госпіталізували для спостереження. Усі захворілі студенти – у задовільному стані.

Загалом за останні 4 дні в Ужгороді проти дифтерії щеплено 3 600 осіб. Пункти вакцинації для студентів УжНУ відкриті додатково за адресами: наб. Незалежності, 22, вул. Університетська, 14 та вул. Університетська, 10, працювали без вихідних.

Управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради вчергове наголошує: щоб уберегтися від недуги, потрібно вакцинуватися, особливо тим, хто нещеплений, щеплений із порушення календаря або ж не має щеплення більше 10 років. Вакцинуватися можна безкоштовно у всіх сімейних амбулаторіях, навіть якщо особа не заключила договір із сімейним лікарем. Вакцина, отримана за кошти державного бюджету, може бути розподілена і у приватні клініки, якщо адміністрація такої клініки звернеться в управління охорони здоров’я Ужгородської міської ради.

ЯКЩО ВАМ ВІДМОВИЛИ У ЩЕПЛЕННІ У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ ТИМ, ЩО ВИ НЕ ЗАКЛЮЧИЛИ ДОГОВІР ІЗ СІМЕЙНИМ ЛІКАРЕМ, А ТАКОЖ ВИМАГАЛИ ЗАПЛАТИТИ ЗА ВАКЦИНАЦІЮ, ЗВЕРТАЙТЕСЬ НА ГАРЯЧУ ЛІНІЮ УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ: 61-73-77 або 61-48-38.

Нагадаємо, на Закарпатті на карантин закрили кілька факультетів найбільшого університету області.

Читайте на ГК:Закарпатські митники конфіскували автомобіль жителя Тернополя через приховану контрабанду
Читайте на ГК:В Ужгороді зросла кількість нових хворих на коронавірус
Читайте на ГК:Через аварію половина Ужгорода залишилася без води