1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Представники Полянської ОТГ вивчали досвід роботи зразкових ЦНАПів Рівненщини та Франківщини

25.10.2019 14:50 Суспільство

Про це повідомляє офіційний сайт Полянської ОТГ.

Про це повідомляє офіційний сайт Полянської ОТГ.

Представники Полянської ОТГ — секретар ради Неля Петрус та завідувач сектору – державний реєстратор Тетяна Татач — взяли участь у навчально–ознайомчому візиті до зразкових центрів надання адміністративних послуг у Радивилівській (Рівненська область) та Старобогородчанській (Фоанківщина) ОТГ, повідомляє Закарпатський ЦРМС.

Зокрема, в Радивилівській ОТГ вони вивчали надання через ЦНАП послуг соціального характеру. В Радивилівській громаді учасники візиту ознайомилися з досвідом організації роботи ЦНАПу в малих населених пунктах до 8 тис. жителів на прикладі роботи ЦНАП  Старобогородчанської ОТГ Івано-Франківської області.

Крім того, представники Полянської ОТГ мали можливість більше дізнатися про процес створення та відкриття ЦНАПу, інтеграцію адміністративних послуг у ЦНАП, надання адміністративних послуг у рамках та делегованих повноважень органів місцевого самоврядування, фінансові витрати на створення та роботу Центру, вплив на різні аспекти життя та інше.

Нагадаємо, Полянська ОТГ є учасником Програми «U-LEAD з Європою» в напрямку покращення надання адміністративних послуг населенню. Зараз в громаді триває будівництво нового приміщення, в якому працюватиме новий ЦНАП. Відкриття Центру надання адміністративних послуг заплановане на 23 грудня цього року.

Нагадаємо, закарпатські громади проінспектували на готовність створювати ЦНАПи

Читайте на ГК:У Сваляві автомобіль на шаленій швидкості збив собаку — Соцмережі (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:На Свалявщині затримали "чавунних" злодіїв
Читайте на ГК:У небі над Свалявщиною побачили неймовірну картину (ФОТО)