1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Ветерани війни на Донбасі хочуть створити реабілітаційний центр “Драгобрат”

20.10.2019 18:18 Суспільство

Головний акцент робиться на агротуризм, що в Карпатах є дуже перспективним.

Інформацію про це прокоментував у соцмережах Станіслав Шух.

З його слів, проект задумується як всеукраїнський, абсолютно відкритий і необмежений ні в кількості людей, ні в ідеях. Наразі проєкт має робочу назву «Драгобрат», організатори зайняті оформленням землі.

Головний акцент робиться на агротуризм, що в Карпатах є дуже перспективним.

Паралельно працюють над програмою для молоді, у задумках такі цікаві речі як високогірна бібліотека та екуменічна церква.

Звісно, все гальмують кошти. Точніше, їх відсутність. Організатори готові стукати у всі можливі двері, оскільки вважають свій проект важливим і всеукраїнським. Пізніше проведуть презентацію проекту, де в значно ширшому форматі розповідять про перспективи та напрацювання.

Дуже хочеться аби сім’я ветерана з Черкас чи Одеси побачила наші гори і не збирала на це весь рік, бо дорого – підніжжя гори Стіг буде ідеальним для цього. Хочеться аби вимушені переселенці зі Сходу побачили, що вони не вигнанці, а рівні серед рівних і свої на всі 100%. – написав у соцмережах Станіслав Шух. – Хочеться аби не тільки вояки, а й всі хто справді любить цю країну об’єдналися в цьому високогірному хабі, бо гори дійсно безмежні і тут саме те місце, де легше думати, творити, вірити. 

Повірте на слово, команда підібралась хороша, і можливо все йде повільніше, ніж хотілось, але ми вже зрушили з мертвої точки і далі тільки набиратимемо швидкість. – переконаний Станіслав. – Далі однозначно буде!

Нагадаємо, "русинська історія" від Володимира Фенича: закарпатський історик розповів про науку та релігію.

Читайте на ГК:На Рахівщині знайшли арсенал з десятками гранат та патронів часів Другої світової
Читайте на ГК:На Рахівщині взяли під варту неповнолітнього, який зарізав власного дідуся
Читайте на ГК:На осінні канікули "Укрзалізниця" призначила додатковий поїзд на Закарпаття
Стрічка