1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Школярі села Ставне познайомилися з розмаїтим світом дорослих професій

19.10.2019 13:19 Суспільство

На спеціальних уроках, які провели фахівці Великоберезнянського районного центру зайнятості.

16-17 жовтня у Ставненській ЗОШ  I–III ступенів фахівцями Великоберезнянської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості  були проведені  профорієнтаційні  уроки  для учнівської молоді.

Учні дізналися про різні професії, їх затребуваність на сучасному ринку праці. Школярів орієнтували на свідомий та виважений підхід при виборі професії. Фахівець служби зайнятості наголосила на важливості врахування при цьому трьох факторів: хочу, можу, треба.

Під час заходу присутнім презентували інтерактивний програмний продукт із застосуванням віртуальних елементів, який було розроблено з метою урізноманітнення процесу пізнання світу професій сучасною молоддю. Для перегляду 3D-контенту потрібен смартфон чи планшет, а також роздруківка «Атлас професій майбутнього з доповненою реальністю». Треба лише завантажити безкоштовний мобільний додаток. Зробити це можна за допомогою QR-коду, надрукованому в брошурі/буклеті.

Програма працює при активній камері, якою треба вловити три маркери на зображеннях. Потім на екрані візуалізуються атрибути десяти професій майбутнього: інженер-робототехнік, архітектор віртуальної реальності, наномедик, фахівець зі створення людських органів, онлайн-педагог, проектувальник smart-міста, рециклінг-технолог, сіті-фермер, wellness-консультант для літніх людей, сіті-еколог. Всі спеціальності підібрані з урахуванням тенденцій і викликів сьогодення та прогнозу потреб ринку праці на майбутнє.

Профорієнтаційні заходи центру зайнятості дають можливість учням старших класів  дізнатися, як правильно спланувати своє професійне майбутнє та яку допомогу в цьому може надати Державна служба зайнятості.

Нагадаємо, в Ужгороді провели Ярмарок вакансій (ФОТО)

Читайте на ГК:ДТП на Великоберезнянщині: водій мопеду "під мухою" врізався в опору моста
Читайте на ГК:На Великоберезнянщині електричка переїхала через чоловіка який лежав на колії
Читайте на ГК:Двох громадян Росії затримали на кордоні в Закарпатті
Стрічка