1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Сьогодні в Мукачеві на осінній толоці висадили 200 дерев (ФОТО)

19.10.2019 12:51 Суспільство

За ініціативи міського голови у Мукачеві цими днями висадили три сотні молодих дерев: 200 саджанців катальпи та 100 молодих дерев липи.

В тому числі й сьогодні 200 нових дерев, інформує Мукачівська міськрада.

Сьогодні мукачівці разом з місцевою владою влаштували озеленення міста. Три сотні саджанців молодих дерев за ці дні посадили на міських вулицях, скверах та парках. 200 катальп та 100 лип Мукачево отримало в подарунок від міського голови Андрія Балоги.

Висаджувати восени дерева для міста вже стало доброю традицією, щороку долучатися до озеленення рідного Мукачева може кожен бажаючий , для цього потрібно мати лише бажання, рештою - забезпечує міська рада.

Посадку дерев розпочали ще вчора міські комунальники: понад сотню саджанців висадили на десяти вулицях міста і двох скверах. Решту молодих дерев саджали сьогодні.

У парку Андрія Кузьменка висадили 13 дерев, 120 саджанців посадили вздовж дамби Коропецького каналу по вул. І. Франка та вул. Матросова. Також молоді дерева висадили на вулиці Яворницького, Першотравневій Набережній та Свято-Михайлівській.

За словами міського голови Андрія Балоги кожної осені в Мукачеві висаджують більше півтисячі дерев:

«Загалом протягом жовтня-листопада буде висаджено ще близько 400 дерев. Місто постійно озеленюється, освіжається. За останні чотири роки в нас було висаджено понад сім тисяч дерев та кущів. Будемо мати гарне зелене місто!»

Нагадаємо, осінні кольори у горах Закарпаття зачаровують навіть тварин (ВІДЕО)

Читайте на ГК:У Мукачеві легковик врізався у паркан біля школи на Ужгородській (ФОТО)
Читайте на ГК:У Мукачеві водій легковика наїхав на десятирічну дівчинку (ФОТО)
Читайте на ГК:У Мукачеві занедбаний сквер на вулиці О. Духновича: кошти виділені - змін немає (ВІДЕО)
Стрічка