1. Новини Закарпаття
  2. >

Нелюдська жорстокість: 19-річна матір побила немовля і покинула в гуртожитку (ФОТО, ВІДЕО)

16.10.2019 10:37 Суспільство

Інцидент стався на Рівненщині, хлопчику ще навіть немає місяця.

На Рівненщині 19-річна матір побила немовля і зачинила його в кімнату гуртожиту. У соцгуртожитку із матір’ю він пробув лише 4 доби, повідомляє прес-служба поліції Рівненщини.

 В реанімацію обласної лікарні Микитка потрапив у важкому стані. Медики були шоковані не лише травмами, а й занедбаністю немовляти.

19-річна горе-матір повернулася лише наступного дня. Пояснювала, що у сестри захворіла дитина – і вона пішла допомагати лікувати. Жінка переконує, що свою дитину і пальцем не чіпала, мовляв, травми у неї під від протягу.

Правоохоронцям сказала інше: пояснила все стресом від постійного дитячого крику. За її словами, саме тому залишила маля та пішла на побачення.

Чому 19-річна горе-матір опинилась у соцгуртожитку?

Там вона побула лише 4 доби, тому що не мала де жити із дитиною. Там, де жінка зареєстрована, не було належних умов для життя з дитиною. Синці у малюка помітили раніше.  Медики усе зафіксували, однак доказів побоїв не було. У жінки ще є старший 3-річний син, який у дитячому центрі, – пише 24.

Як почувається малюк зараз?

Дитина в реанімації. За попереднім оглядом, у нього діагностували закриту черепно-мозкову травму, двобічну пневмонію та підозру на перелом кісток основи черепа. Немовля наразі додатково обстежують лікарі.

Де його матір – невідомо, оскільки в гуртожитку вона більше не з’являється. Вирішується питання щодо відібрання цих дітей у матері та позбавлення її батьківських прав.

З’ясувалось, що матір уже стоїть на обліку у соцслужб і двічі притягувалась до адміністративної відповідальності. Тепер же їй загрожує тюремний термін до 5 років.

Ось як свій вчинок пояснила мати немовляти:

Читайте на ГК:Громадянське суспільство та зміна еліт: несприйняття президента та чому патріоти бояться успіхів Зеленського, - соціолог (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Донбасі загинуло двоє українських військових, одного поранено
Читайте на ГК:Зеленський підписав закон про прослуховування
Стрічка