1. Новини Закарпаття
  2. >

Громадянське суспільство та зміна еліт: несприйняття президента та чому патріоти бояться успіхів Зеленського, - соціолог (ВІДЕО)

16.10.2019 09:23 Суспільство

Заступник директора Інституту соціології НАН України Євген Головаха розповів про те, що буде з країною, якщо Володимир Зеленський "не зможе" та яке майбутнє чекає на олігархів.

Доктор філософських наук, соціолог Євген Головаха в інтерв’ю "Українській правді" розповідає про перші місяці нового президента, настрої суспільства та сприйняття Зеленського в Україні та світі.

З відомим вченим Інституту соціології НАН України журналісти УП зустрічались за декілька днів до другого туру президентських виборів. Коли частина українців, які звикли відносити себе до політичного, культурного мейнстріму, була ошелешена відчуттям того, що її час минає.

Через чотири місяці після інавгурації Володимира Зеленського Євген Головаха вже констатує – старі еліти в Україні програли. А несприйняття ними нової влади – це страх відчути себе "лузерами" у разі будь-яких успіхів "Зе!Команди".

На тлі фантастично оптимістичних очікувань суспільства від Зеленського ставки дуже високі. Тому ситуацію, в якій опинився президент, а разом з ним і вся Україна, можно охарактеризувати старою приказкою: "Або пан або пропав". 

Докладніше дивіться у сюжеті від Української правди:

Орієнтовний хронометраж відео:

00:00 -03:55 - про несприйняття президента Зеленського проукраїнською більшістю і чому патріоти бояться успіхів Зеленського. Чи є в Зеленського інтелектуальне електоральне ядро?

03:56 - 08:50 - феномен "приколізації" української політики і як світова тенденція.

08:50 - 15:30 - Що вдалось Зеленському на посаді президента України. Як посада президента змінить Володимира Зеленського

15:30 - 21:00 - Червоні лінії для президента Зеленського. Президент-продюсер для України - добре чи погано? Про суспільний запит на "тверду руку" в контексті демократії.

21:00 - 22:30 - про нинішній український парламент

22:30 - 26:45 - чи є політичне майбутнє в Петра Порошенка. Досягнення і провали 5-го президента України. В чому різниця між Порошенком та Зеленським. Чи впала стара політична система з перемогою на виборах Зеленського

26:45 - 30:20 - Чи відбулась зміна політичних еліт в Україні

30:20 - 32:05 - Чи з'явилось в Україні громадянське суспільство

32:05 - 33:43 - Що чекає олігархів при президенті Зеленському

33:43 - 37:00 - Про виступ Зеленського в ООН та зустріч з Дональдом Трампом

37:00 - 39:59 - Що буде з країною у випадку провалу Зеленського

Читайте на ГК:На Донбасі загинуло двоє українських військових, одного поранено
Читайте на ГК:Зеленський підписав закон про прослуховування
Читайте на ГК:Названо кількість працюючих пенсіонерів в Україні

 

Стрічка