1. Новини Закарпаття
  2. >

До уваги мисливців: поліція Закарпаття просить бути вкрай обережними під час полювання

16.10.2019 09:08 Суспільство ВАЖЛИВО

Триває щорічний сезон полювання на фазанів.

Триває щорічний сезон полювання на фазанів.

Для належного контролю за безпечним використанням мисливської зброї на полюванні, запобіганню фактам браконьєрства та порушень правил зберігання й носіння вогнепальної зброї правоохоронці проводять комплекс профілактичних заходів. 

Поліцейські  дозвільної системи Мукачівського відділу та районного відділення провели роз’яснювальну роботу з мисливцями у селах Великі Лучки, Горонда та Страбичово. 

Перед початком полювання всі мисливці пройшли інструктаж з техніки безпеки при поводженні зі зброєю та здійснення полювання. Також правоохоронці говорили про обов’язки та відповідальність мисливців, адже нехтування правилами безпеки на полюванні може призвести  до нещасних випадків. Під час перевірки поліцейськими було виявлено два порушення, на мисливців складено відповідні адміністративні протоколи, інформує відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Також поліція звертає увагу громадян на те, що триває всеукраїська операція "Місячник добровільної здачі зброї та боєприпасів". Таким чином при добровільній здачі незареєстрованої зброї власник звільняється від відповідальності та отримує можливість її законно зареєструвати. 

Нагадаємо, 16-17 жовтня 2019 року на Закарпатті тестуватимуть систему оповіщення населення.

Читайте на ГК:Закарпатський "Мункач" зазнає невдачі у Львові
Читайте на ГК:На Закарпаття повертаються морози та снігова хурделиця (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Вітаємо з днем народження (24 лютого для закарпатців і всього світу)