1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді проходила Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів (ФОТО)

11.10.2019 15:23 Суспільство

10 жовтня в м. Ужгород за підтримки Мінохоронздоров’я України відбулась Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів «Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення».

10 жовтня в м. Ужгород за підтримки Мінохоронздоров’я України відбулась Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів «Мистецтво лікування: післядипломний курс професійного вдосконалення».

Тренінг-програму відвідало більше 800 лікарів м. Ужгород та Закарпатської області.

Співорганізаторами тренінгу виступили також Національний медичний університет імені О.О. Богомольця, Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, ГО «Академія розвитку медичної освіти» а також Департамент ОЗ Закарпатської ОДА, Відділ ОЗ Ужгородської міської ради та Закарпатське обласне товариство терапевтів, інформує Асоціація превентивної і антиейджинг медицини (АПАМ).

Одноденний курс лекцій «Мистецтво лікування» мав наступні наукові направленості: предіабет, артеріальна гіпертензія, профілактика атеросклерозу, терапія інфекцій дихальних шляхів, остеоартрит, серцева недостатність, кашель, менеджмент больового синдрому.

Провідні вчені медики Ужгорода та Києва ділились із колегами досвідом та інформацією щодо актуальних в Україні питань медицини. Програма була націлена ознайомити лікарів із факторами ризику розвитку захворювань, поширити знання про їх виявлення і вміння застосовувати своєчасних заходів для їх нейтралізації. Режим діалогу дозволив учасникам не тільки прослухати важливу інформацію від науковців, а й поспілкуватися з ними.

Практична частина заходу вбачала безкоштовний кабінет вимірювання. Кожен мав можливість дізнатися рівнень цукру у крові, рівень щільності власної кісткової тканини, серцево судинний ризик. Учасники тренінг-програми отримали 3 сертифікати професійного розвитку сумою 25 балів.

Організатори тренінг-програми - Всеукраїнська громадська організація «Асоціація превентивної та антиейджинг медицини» та ГО «Академія розвитку медичної освіти» намагаються привернути увагу лікарів та громадськості в цілому до власного здоров’я через здоровий спосіб життя, акцентувати увагу суспільства на важливості виявлення хвороб на початкових стадіях, запобігання їх розвитку та контролю вже наявних хвороб.

За останні чотири роки освітня програма «Мистецтво Лікування», охопила тисячі лікарів у 19 обласних центрах України. У 2018 році пройшло 17 тренінгів, які відвідали більше ніж 10 000 лікарів.

Нагадаємо, від водогосподарників Закарпаття маємо чергові акції екологічного спрямування (ФОТО)

Читайте на ГК:Щорічну доповідь Уповноваженого ВРУ з прав людини на Закарпатті презентували в онлайн-режимі (ФОТО)
Читайте на ГК:П’яний закарпатець на легковику, "змагаючись" із патрульними, злетів із дороги в кювет (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Ужгороді через недотримання карантину центр розвитку дітей можуть оштрафувати на 170 тис грн