1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Стало відомо, скільки грошей мукачівці боргують водоканалу

09.10.2019 12:19 Суспільство

У Мукачівводоканалі повідомили про важливі зміни які торкнуться усіх споживачів.

У Мукачівводоканалі повідомили про важливі зміни які торкнуться усіх споживачів.

У Мукачівводоканалі закликали споживачів переукладати договори відповідно до нового закону про житлово-комунальні послуги! Зробити це потрібно за рік , в інакшому випадку між виконавцем комунальних послуг і кожним співвласником укладається індивідуальний договір автоматично з огляду на правила, визначені ч. 7 ст. 14 Закону № 2189 про надання комунальних послуг.

Поки споживачам пропонують кілька типів договорів:
• Індивідуальний договір
• Колективний договір
• Договір колективного споживача

Детальніше ознайомитися з ними можна на офіційній сторінці ММКП Мукачівводоконал у Facebook . Також у Мукачівводоканалі повідомили , що відповідно до цього закону надаватимуть дві послуги - централізоване водопостачання і централізоване водовідведення! Формуватися платіжки будуть в залежності від типу складеного договору з трьох показників: сплата за централізоване водопостачання, сплата за централізоване водовідведення і абонентська плата яка передбачена новим законом.

Зміни в законодавстві передбачають й суворіші санкції для злісних боржинікв , до прикладу за прострочення платежів доведеться платити пеню — близько 2% від суми річної заборгованості. Якщо споживач не погасив борг то виконавець має право припинити надання відповідної послуги. Ознайомитися більше із нововведенням можна за посиланням.

На сьогоднішній день споживачі боргують Мукачівводоканалу 16,5 мільйонів гривень Через це підприємство змушено звертатися до суду або виконавчої служби. Списки боржників також публікують на сторінці водоканалу в Facebook.

Нагадаємо, Рахівщина залишилась без потягу до Івано-Франківська.

Читайте на ГК:Коронавірус у Мукачівській ОТГ: за добу - сім нових випадків
Читайте на ГК:Мукачівця "взяли" з арсеналом: виявлено сім пістолетів, рушницю та гранати (ФОТО)
Читайте на ГК:На Мукачівщині горів автомобіль Mercedes, підозрюють підпал (ФОТО)