1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Берегівщині відмітили голів сільських рад, що відзначились у навчальних зборах батальйонів тириторіальної оборони (ФОТО)

09.10.2019 10:10 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

На Закарпатті відбулись навчальні збори резервістів та військовозобов’язаних щодо їх готовності в разі оголошення воєнного стану в регіоні.

У такому випадку вони повинні взяти під охорону стратегічні об’єкти краю і забезпечити їх нормальне функціюнування. В рамках навчання відбулись заняття з індивідуальної підготовки, які включали в себе військовий вишкіл з вогневої, тактичної, медико-інженерної підготовки та зв’язку. Прикметно, що особистий приклад для мешканців своїх громад тут продемонстрували голови органів самоврядування, котрі теж брали участь у навчаннях.

За їх підсумками за особистий вишкіл та залучення відповідного особового складу резервістів та військовозобов’язаних до занять очільник Берегівського міскрайвійськкомату полковник Дмитро Куліковський висловив і вручив Подяки командування Західного оперативного військового округу головам сільських рад смт.Батьово - Дмитру Тараненко, с.Бене - Іштвану Вінце, с.Геча - Андрашу Мештеру, с.Мачола - Роберту Шебештьєну, с.В.Бакта - Віктору Калиничу, с.Мужієво - Василю Фіцаю. Окремо відзначено вагомий вклад у справу голови Берегівської РДА Іштвана Петрушки.

Відзнаки були вручені на одній з останніх сесій районної ради.

Нагадаємо, в Мукачеві анонсували проведення рейдів: шукатимуть неофіційно працевлаштованих робітників.

Читайте на ГК:На Берегівщині молодик "почистив" магазин, а крадене розділив між знайомими (ФОТО)
Читайте на ГК:Традиційна міжнародна виставка “Турул Експо“ нинішнього року в Пийтерфолві не відбудеться
Читайте на ГК:П'яного берегівчанина обікрали на цвинтарі (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах: