1. Новини Закарпаття
  2. >

Фахівці закарпатських ОТГ готуються до участі в конкурсі бюджетно-секторальної підтримки ЄС

07.10.2019 19:36 Суспільство

В Ужгороді пройшов дводенний тренінг "Розробка проектів регіонального розвитку".

В Ужгороді пройшов дводенний тренінг

Семінар був організований Закарпатським ЦРМС Програми «U-LEAD з Європою» спільно з департаментом економічного розвитку та торгівлі Закарпатської ОДА.

Особливу увагу під час проведення тренінгу звернули на конкурс бюджетної секторальної підтримки Європейського Союзу, який, як очікується, буде оголошений вже найближчим часом.

«В ході тренінгу ми розглянули умови проведення цього конкурсу: яким він буде, хто матиме можливість подати проекти на конкурс, як їх подавати, розповіли про те, що вже існує окремий веб-ресурс, через який треба подавати ці проекти, про питання співфінансування, оцінку проекту. Тобто, значна частина тренінгу була присвячена якраз підготовці до участі в конкурсі», – розповів радник із регіонального розвитку Закарпатського ЦРМС Микола Сюсько.

Крім того, учасники тренінгу розглянули питання грантової заявки на цей конкурс та спробували на основі цієї заявки навчитися, як правильно розробляти проекти. Зокрема, будували дерево проблем та дерево цілей, логіко-структурну матрицю проекту, вчилися правильно складати бюджет, інформує Закарпатський ЦРМС.

«Під час навчання учасники озвучили дуже багато тем проектів, які можна було б реалізувати, – каже Микола Сюсько. – Так, серед пропозицій були створення інформаційного центру та промоції Полянської ОТГ, створення бізнес-інкубатору, розбудова вело-інфраструктури та покращення туристичного потенціалу Іршавської ОТГ і багато іншого. Я сподіваюся, що вже найближчим часом вони зможуть подати якісні проекти на конкурс секторально-бюджетної підтримки Європейського Союзу. А Закарпатський ЦРМС готовий їх в цьому процесі консультувати».

Нагадаємо, спеціалісти закарпатських ОТГ вивчали особливості планування бюджету громад на 2020-й рік

Читайте на ГК:Підвищення тарифів: з липня закарпатцям доведеться платити більше за транспортування газу
Читайте на ГК:"Причиною повеней стали дощі, а не вирубка лісів", - Денис Шмигаль (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Хустщині, Виноградівщині, Рахівщині та Берегівщині 24 червня