1. Новини Закарпаття
  2. >

Пластикові шорти: як виготовляють одяг із пляшок (ВІДЕО)

06.10.2019 22:38 Суспільство

Торгова марка одягу GiLo Lifestyle бере викинуті пластикові пляшки із пляжів по всьому світу і перетворює їх на чоловічі шорти.

Південноафриканська компанія GiLo Lifestyle перетворює викинуті на пляжах пластикові пляшки на шорти, повідомляє видання Business Insider.

Заснована в Кейптауні торгова марка одягу GiLo Lifestyle зробила екологічну етику частиною позиціонування свого бренду. Вони беруть викинуті пластикові пляшки із пляжів по всьому світу і перетворюють їх на чоловічі шорти.

На виготовлення однієї пари шортів потрібно майже 20 пластикових пляшок.

Шорти виходять водовідштовхувальними і швидковисихальними, без швів там, де тканина прилягає до внутрішньої поверхні стегна.

Пляшки поставляються переважно з Індії, Пакистану, Китаю, Малайзії і Таїланду. Там знаходяться одні з найбільших у світі полігонів для захоронення пластикових відходів. Пластикові пляшки очищаються від кришок, етикеток і забруднень.

Потім пластик переробляється у пластівці і знову промивається, щоб переконатися, що нічого не залишилося, крім 100% RPET (переробленого поліетилентерефталату). Чисті пластівці перетворюються в маленькі гранули переробленого пластику. Потім гранули розтягують і перетворюють на пряжу, з якої роблять тканину. Для того, щоб тканина тягнулася, в неї додають 8% спандексу.

Читайте на ГК:У Якутії знайдено алмаз-"матрьошку" (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Нідерланди відмовилися називати себе Голландією
Читайте на ГК:У Таїланді загинули шість слонів, намагаючись врятувати слоненя (ВІДЕО)
Стрічка