1. Новини Закарпаття
  2. >

У Таїланді загинули шість слонів, намагаючись врятувати слоненя (ВІДЕО)

05.10.2019 23:50 Суспільство

Причиною нещастя стало падіння слоненяти в прірву біля водоспаду, який користується сумною славою.

Причиною нещастя стало падіння слоненяти в прірву біля водоспаду, який користується сумною славою.

Шість слонів загинули в Таїланді, намагаючись допомогти один одному на водопої. За словами представника місцевої влади, інцидент стався в заповіднику Хао-Яй на півдні країни, пише ВВС.

Його причиною стало падіння слоненяти в прірву біля водоспаду, який користується сумною славою. Інші слони намагалися йому допомогти і теж впали в прірву.

Біля цього водоспаду і раніше траплялися подібні події. Місцеві жителі називають його Чортовою дірою. У 1992 році тут загинули вісім слонів. Міністерство заповідників та охорони природи Таїланду повідомило, що рано вранці в суботу його співробітників викликали до водоспаду, де група слонів вийшла на дорогу і блокувала рух.

За три години тіло трирічного слона було помічено на дні водоспаду, а поруч опинилися ще п'ять слонів, що розбилися при падінні. Ще два дорослих слони помічені на горі поблизу, влада намагається відігнати їх від прірви.

Едвін Віек, засновник Фонду друзів диких тварин в Таїланді, вважає, що слони, які залишилися в стаді, навряд чи виживуть, оскільки ці тварини залежать один від одного при пошуках їжі і захисту від хижаків. Відомо також, що слони важко переживають загибель родичів.

"Тут нічого не поробиш, природа - жорстока річ", - сказав Едвін Віек. У Таїланді збереглося близько 7 тисяч азіатських слонів, але більше половини з них живе в неволі.