1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Іршавою їздить безкоштовний "дитячий потяг"

05.10.2019 22:14 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Яскравий "дитячий потяг" їздить по центральній площі Іршави та в міському парку.

Яскравий

На честь святкування 678-го дня народження м.Іршави маленькі жителі та гості міста мають можливість безкоштовно покататися центральною площею та парком на чудовому "дитячому потязі". Транспортний засіб їздить від самого ранку. Покататися Іршавою можна буде й завтра, 6 жовтня, адже як заплановано, день народження міста триватиме 2 дні.

Сьогодні, 5 числа, в рамках вищезгаданого свята на центральному стадіоні Іршави пройшли футбольний і шахово-шашковий турніри, наразі на центральній площі проходить вечір ромської пісні за участю колективу "Циганська підкова - сім’я Іванцових", Йосипа Чави та Джаз-Бенду "Дискиленд". Невдовзі розпочнеться святкова дискотека, яка триватиме до самого ранку. 

3автра ж, у неділю, для містян та гостей Іршави виступатиме військовий оркестр м.Мукачево, також очікується грандіозна концертна програма за участі Катерини Сапожнік, Віктора Поляка, студій сучасного танцю "Вее Free" та "Dance of angels", вогняного шоу театру вогню "Fire Life", Василя Філеша, Йосипа Чави, Мирослави Швах-Пекар, колективу "Циганська підкова - сім’я Іванцових", Івана Пилипця та зіркової гості Таянни.

В асортименті свята пленер юних художників, яскравий феєрверк, та безліч різних атракціонів. Як все пройшло читайте згодом на "Голосі Карпат".

Нагадаємо, сьогодні та завтра відбудуться чергові матчі чемпіонатів Закарпаття

Читайте на ГК:В Іршаві виявили коронавірус у лікаря швидкої допомоги
Читайте на ГК:Як на Закарпатті освячують вербові галузки у Цвітну неділю (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті розслідують інформацію ЗМІ про умисне приховування медиком відомостей щодо наявності у пацієнтки COVID-19