1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатця обрали головою Асоціації «Укрсадпром»

05.10.2019 20:52 Суспільство ВАЖЛИВО

Ним став 59-річний кандидат сільськогосподарських наук із села Бакта на Берегівщині Олександр Матвієць. Це одна з кадрових змін при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Ним став 59-річний кандидат сільськогосподарських наук із села Бакта на Берегівщині Олександр Матвієць. Це одна з кадрових змін при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Так нещодавно у Києві на засіданні наглядової ради Асоціації «Укрсадпром» 11 членів провели заочне голосування з метою звільнення з посади її голови Юрія Вахеля й обрання замість нього очільником Олександра Матвійця, повідомив портал ГН.

Як повідомили у наглядовій раді Асоціації, яку очолює В. В. Козак (секретар П. І. Гадз), усе відбулося згідно чинного законодавства – пана Вахеля зняли відповідно до статті 38 Кодексу законів про працю України. За таке рішення голосували 9 чоловік (1 утримався та «проти» не було).

Однак ця посада вакантною не залишилася – її з приставкою в. о. голови Асоціації посів кандидат с/г наук пан О. Матвієць (заступником призначено Антона Тітова), який здобув прихильність дев‘ятьох голосуючих при одному “проти”. Голосували члени ради за передання справ від попередника новобраному голові та проведення аудиту. Про це також будуть проінформовані всі, хто забезпечував кворум і брав участь у кадровій пертурбації украсадпромівської асоціації: В. І. Дитинко, І. І. Мостовяк, Л. В. Дмитрієва, Б. В. Білик, вже згадувані В. В. Козак, П. І. Гудз, а також С. В. Токан, М. І. Літвіненко, О. Т. Самойленко, І. П. Гречківський, О. Д. Науменко.

Прийнято рішення про вступ Асоціації до Торгово-промислової палати України й аналогічної німецько-української промислово-торговельної структури, а в разі необхідності – до інших об’єднань. Ухвалено надати дозвіл голові Асоціації на підписання меморандумів, договорів про наміри тощо. Приємно констатувати, що прийнято нових асоційованих членів до складу Асоціації, які подали відповідні заяви, а саме: TERRA EXPORTS INTL LLC, ТОВ «Агенція АГРОС», ТОВ «Кетле». Крім цього, ще гарний штрих – ухвалено також створити регіональні представництва у Вінницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Тернопільській, Чернівецькій, Херсонській областях. Учинено це відповідно до концепції регіонального розвитку Асоціації «Укрсадпром». Відтак головам наглядової Ради й Асоціації доручено розпочати дії з їх створення, визначити правову, організаційну й фінансову основу діяльності агенцій на місцях.

Нагадаємо, голова одного з сіл Виноградівщини постане перед судом.

Читайте на ГК:Подробиці нового випадку коронавірусу в Берегові: дівчина дізналась про хворобу випадково
Читайте на ГК:У Берегові демонтують в’їзди до автостоянок в центрі міста: причина - заборгованість (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові негода повалила дерево в парку відпочинку “Оазис” (ФОТО)