1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Ужгороді прокуратура у суді вимагає повернути школі дидактичні матеріали

04.10.2019 17:10 Суспільство

В Ужгороді прокуратура у суді вимагає повернути школі дидактичні матеріали, які закуплені за бюджетні кошти у рамках програми «Нова українська школа».

Ужгородська місцева прокуратура звернулась до Господарського суду Закарпатської області з позовною заявою, пред’явленою в інтересах держави в особі Ужгородської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов щодо повернення одним із підприємств дидактичних матеріалів, які були закуплені для першокласників однієї із шкіл м. Ужгорода.

Дані матеріали були придбані за бюджетні кошти у рамках програми «Нова українська школа».

Так, прокуратурою встановлено, що місцеве підприємство прийняло на відповідальне безоплатне зберігання роздаточні матеріали для школи загальною вартістю понад 60 тис грн.

Проте у подальшому, у порушення умов укладеного договору, незважаючи на вимогу дирекції школи про повернення дидактичних матеріалів, підприємство умови укладеного договору не виконало.

 Наразі, Ужгородська місцева прокуратура, у рамках кримінального провадження, звернулась до суду із відповідною позовною заявою про повернення вказаних матеріалів школі.

Вказаний факт встановлено в рамках кримінального провадження зареєстрованого прокуратурою області. Наразі у даному провадженні триває подальше досудове розслідування.

Довідково:

Дидактичний матеріал — особливий тип наочного навчального посібника, переважно карти, таблиці, набори карток з текстом, цифрами або малюнками, реактиви, рослини тощо, які роздаються учням для самостійної роботи в класі і вдома або демонструються вчителем перед усім класом, повідомила Пресслужба прокуратури Закарпатської області.

Нагадаємо, у Берегові та Виноградові проводили обшуки на підприємствах депутата через фальсифікат.

Читайте на ГК:В Ужгороді урочисто закрили Міжнародний фестиваль “Інтерлялька-2019”
Читайте на ГК:Ужгородському донору крові подарували велосипед (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті судять керівника облавтодору
Стрічка