1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

«1000 кращих молодих підприємств України»: Берегівський лісгосп увійшов в рейтинг «Компанія року»

04.10.2019 11:49 Суспільство

Днями в Берегівському держлісгоспі відбулася церемонія вручення нагород «1000 кращих молодих підприємств України».

Одним із переможців став Берегівський лісгосп.

З нагоди 28-ї річниці незалежності України, Всеукраїнським галузево-аналітичним центром спільно з Асоціацією економічного співробітництва та розвитку сформовано перелік рекомендованих до співпраці підприємств з метою підтримки молодих підприємств та компаній, що динамічно розвиваються серед малого та середнього бізнесу.

Відтак ДП «Берегівське ЛГ» за попередніми результатами, віднесена до числа надійних і пріоритетних у галузі та інвестиційно привабливих підприємств. Асоціацією економічного співробітництва та розвитку підприємство рекомендоване до відзнаки, в рамках програми «1000 кращих молодих підприємств України».

«Для нас така відзнака - це не просто висока відзнака, це визнання, символ довіри та доказ професіоналізму всієї нашої команди, що віддано та злагоджено працює над кожним проектом компанії. Така важлива і бажана відзнака у даній номінації говорить про те, що ми рухаємось у вірному напрямку та працюємо на благо Закарпаття», - прокоментував директор Берегівського лісгоспу Богдан Шойного.

Відзнака «Компанія року» підтверджує, що державне лісосподарське підприємство є надійним партнером, престижним роботодавцем, пропонує якісні послуги, а також є перспективним для співробітництва та інвестування.

Результати аналітики, відмітка про рекомендацію компанії до співпраці та внесення в реєстр Надійних та інвестиційно привабливих підприємств України публікуються на відкритому порталі Аналітичного центру www.ukr-centr.com.ua з правом вільного використання. Експертний аналіз проводиться щорічно, серед всіх підприємств України з урахуванням показників галузі, регіону та критеріїв, що характеризують надійність, інвестиційну привабливість та ефективність роботи підприємства. Метою проведення номінації реалізація інвестиційних проектів, а також відзнака та сприяння розвитку кращих національних товаровиробників, лідерів галузі для підвищення іміджу та престижності підприємств України.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ. 

Нагадаємо, у Берегові відзначили кращих педагогів міста.

Читайте на ГК:У Берегові провели футбольний турнір на честь Шандора Кочіша (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Берегові відзначили кращих педагогів міста
Читайте на ГК:"Без Ракоці на коні": у Берегові закінчили реконструкцію площі Будапешт (ФОТО)
Стрічка