1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

"Самі винуваті у затримці": ПП "Тиса блокують через небажання водії та пасажирів декларувати товар, який везуть (ВІДЕО)

04.10.2019 09:06 0 Суспільство

У багатьох українців, які везуть товар, ніяких паперів на нього немає. Або папери є, але вони не хочуть платити митні збори. Тому і виник конфлікт.

Водії та пасажири, які блокували рух автомобілів пояснювали причину своїх дій тим, що занадто повільно працюють українські митники та прикордонники. 

Прикордонники ж повідомили банальну річ - водії та пасажири цих транспортних засобів... не хочуть проходити звичайні митні процедури. Точніше, відмовляються декларувати товар.

Все просто, тисячі мікроавтобусів везли з Італії та інших країн до України багато різного товару. Цей товар або передавали заробітчани додому, або купувався там перевізниками для численних магазинів в Україні.

І якщо раніше прикордонники та митники фактично не перевіряли цей товар, бо навіть була встановлена такса за вільний проїзд (від 50 до 200 євро залежно від кількості товару), то зараз митники не пропускають цей товар без декларування і вимагають документи на підтвердження вартості товару. 

Звичайно, що у багатьох українців, які везуть такий товар, ніяких паперів на нього немає. Або папери є, але вони не хочуть платити митні збори. Тому і виник конфлікт. 

Деталі у сюжеті розкаже 21 Ужгород.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що обурені громадяни нарікають на роботу митниці.

Читайте на ГК:Міськрада Ужгорода не хоче обслуговувати автобусні маршрути в Баранинці, Розівку та Оноківці (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпатські екологи та надзвичайники б'ють на сполох через спалювання сухої трави і листя (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Ужгородський "Минай" у 1/8 Кубку зустрінеться з ФК "Львів" (ВІДЕО)
Стрічка