1. Новини Закарпаття
  2. >

В Єгипті виявлено стародавнє поховання з безглуздими ієрогліфами

03.10.2019 23:06 Суспільство Лайт

Вчені припускають, що це було місце поховання людей з робочого або середнього класу.

Вчені припускають, що це було місце поховання людей з робочого або середнього класу.

Археологи виявили близько некрополя у Саккарі поховання, які відрізняються від звичних поховань фараонів і високопоставлених чиновників тієї епохи.

Про це повідомляє 112 з посиланням на ScienceAlert.

Як розповідає єгиптолог Каміль Курашкевич з Варшавського університету, більшість мумій, знайдених у рові біля піраміди Джосера, були піддані тільки основним процедурам бальзамування, загорнуті в бинти і поміщені у ями, вириті в піску.

"На одній із трун залишалося досить прикрас, щоб розібрати деякі деталі. На кришці труни було намальовано намисто, а знизу були дивні написи ієрогліфами. Однак замість того, щоб розкривати ім'я померлого, ці написи були абсолютно безглуздими", - зазначає вчений.

Курашкевич робить висновок, що ремісник, який намалював це, не міг читати, і, можливо, намагався відтворити те, що він бачив раніше.

"У будь-якому випадку, деякі з намальованих фігур не є ієрогліфічними знаками, і ціле не утворює зв'язного тексту", — підкреслив він. 

Вчений резюмує, що хоча атрибути поховань простіші і скромніші, ніж багаті гробниці, знайдені в інших регіонах некрополя, мумії показують, що звичайні люди здійснювали похоронні обряди, схожі з багатими, і що вони могли наслідувати похованню багатих, навіть якщо вони не зрозуміли їх.

Читайте на ГК:Компанія Microsoft стрімко наймає на роботу представників афроамериканськього співтовариства
Читайте на ГК:Гарячі фото Емілі Ратаковскі: модель змінила імідж та зробила фотосесію себе оновленої (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:У мережу злили дані мільйонів користувачів Telegram