1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Прикордонники строкової служби звільняються в запас із Мукачівського загону

03.10.2019 16:00 Суспільство

Сьогодні в управлінні Мукачівського прикордонного загону відбулися урочисті заходи з нагоди звільнення в запас військовослужбовців строкової служби.

Першочергово звільнено 26 строковиків, які старанно та сумлінно виконували свої обов’язки з охорони державного кордону, а також показали найкращі результати служби. За проявлені старанність та ініціативу, військовослужбовців нагородили почесними грамотами, подяками та черговими військовими званнями.

Звільнення військовослужбовців в запас відбуватиметься у декілька етапів. Варто зазначити, що від початку року близько сотні строковиків підписали контракт про проходження служби в лавах Держприкордонслуби.

От і сьогодні, на початку урочистостей, четверо прикордонників присягнули на вірність Українському народові.

Начальник Мукачівського прикордонного загону, Ігор Доменюк у своїй вітальній промові побажав військовослужбовцям звільненим у запас не втрачати бойового духу, старанності та успіхів у всіх починаннях в цивільному житті. А прикордонникам, які сьогодні прийняли Військову присягу - легкої служби, відданості Батьківщині, доблесті, відваги та віри в свою справу.

Військові капелани Мукачівського загону, отець Віктор та отець Олег, благословили усіх присутніх на благополучне та щасливе життя, інформує прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Нагадаємо, дванадцять молодих лейтенантів прибули в Мукачево для проходження служби на кордоні (+ФОТО)

Читайте на ГК:У Мукачеві оновлену вулицю Небесної Сотні залило дощовою водою (ФОТО)
Читайте на ГК:Порушники паркування заплатять в бюджет Мукачева чверть мільйона
Читайте на ГК:У Мукачеві поліцейські перевіряли перевізників
Стрічка