1. Новини Закарпаття
  2. >

"Швидка" у місті за 10 хвилин: Кабмін прописав нові стандарти доступності послуг

01.10.2019 22:49 Суспільство

Кабінет міністрів оприлюднив стандарт доступності публічних сервісів та послуг, в якому описані критерії якості наданих послуг на наступні 5 років.

Про це йдеться в програмі дій уряду, оприлюдненій на сайті Верховної Ради, повідомила УП.

В сфері доступності освіти зазначено наявність швидкісного Wі-Fі Інтернету не менше 100 Мбіт/с. Кабмін спонукає дотримуватися комп’ютерізації шкіл: на кожні 300 школярів пропонується організовувати як мінімум 2 комп’ютерні класи по 15 комп'ютерів. 

Окремим пунктом виділено обов’язкову наявність туалетних приміщень в будівлі освітнього закладу, та 100% доступність до них для дітей з особливими потребами. Те саме стосується доступу до кожного поверху школи.

Також у стандартах є пункт про 100% доступність до будь-яких адміністративних будівель для людей з інвалідністю.

Встановлений конкретний час прибуття наряду поліції, "пожежної" та "швидкої" на місце подій: у місті до 10 хвилин, поза межами міст – до 20 хвилин .

У сфері адміністративних послуг від МВС стандартами зазначено, що переважна більшість послуг має надаватися онлайн (не стосується отримання водійських прав). Часова доступність до ЦНАП має становити до 30 хвилин.

За новими стандартами соціальних послуг, діти не житимуть в інтернатах. Протягом місяця дитина потраплятиме у малий груповий будинок або дитячий будинок сімейного типу.

Запропонований стандарт: 1 малий груповий будинок або 1 дитячий будинок сімейного типу на кожні 8–10 дітей-сиріт або дітей, позбавлених батьківського піклування.

Читайте на ГК:В ОБСЄ назвали дату розведення сил на Донбасі
Читайте на ГК:"Чому ми повинні кричати, що Крим наш?" Як Олег Винник після потрапляння на "Миротворець" пішов "у зраду" і виступив проти війни, - Страна
Читайте на ГК:Курс валют на 2 жовтня: гривня різко подешевшала
Стрічка