1. Новини Закарпаття
  2. >

В Україні перерахують пенсії: чого чекати пенсіонерам

30.09.2019 23:52 Суспільство

З 1 грудня тим пенсіонерам, які зараз отримують максимальні суми підвищать виплати на 740 гривень, а найбідніші українці на заслуженому відпочинку отримають надбавку на 74 гривні.

Про це йдеться в бюджеті країни. Так, таке підвищення пенсій очікується з 1 березня. Тоді Пенсійний фонд та інші відомства зберуть дані по інфляції і середній зарплаті, пенсії українців знову перерахують. Розмір надбавки буде індивідуальним, пише “Обозреватель”,

Розрахунковий розмір виплати (без урахування надбавок) збільшать на певний відсоток. Цей відсоток порахують як суму половини інфляції за 2019 й і половини від зростання середньої зарплати.

Відзначимо: якщо запропонований проект бюджету на 2020 й візьмуть в чинній редакції, українських пенсіонерів чекає цілий ряд неприємних сюрпризів. По-перше, грошей на компенсацію дефіциту не вистачить. Значить, під загрозою опиниться і стабільна виплата коштів.

Наприклад, в 2019-м з бюджету фактично повинні направити до Пенсійного фонду 175 млрд грн. А на 2020 й передбачили всього 172,5 млрд грн. Другий неприємний сюрприз – перерахунок пенсій у березні 2020 го, підвищення для силовиків з 1 січня наступного року з таким фінансуванням може провалитися.

Читайте на ГК:Субсидії отримають родини, які витрачають понад 15% доходу на комунальні послуги - Кабмін
Читайте на ГК:На трасі Київ-Чоп перекинувся міжнародний автобус Маріуполь-Гдиня (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Падший долар. Що відбувається з курсом гривні і як довго він буде зміцнюватися - Страна
Стрічка