1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатцям на замітку. Водійські права будуть видавати за новими правилами

29.09.2019 19:37 Суспільство

Що саме зміниться: головні нововведення.

У найближчому майбутньому в Україні почнуть діяти водійські права і студентські квитки в електронному вигляді. Відповідні заяви зробив віце-перм’єр-міністр цифровий трансформації Михайло Федоров, пише "Обоз".

На даний момент активно йде робота над вирішенням цього питання. За словами Федорова, цифрові посвідчення особи зроблять доступними для спеціальних додатках в смартфонах. Повідомляється, що воно буде приховано в особистому “Кабінеті громадянина”, який влада повинна представити вже зовсім скоро. Планується запустити своєрідний експеримент, який дасть можливість людям возити з собою цифрові права на законних підставах і за це не штрафуватимуть.

Тим більше, 30% поліцейських вже користуються планшетами. Тому вони зможуть з легкістю відсканувати людини через QR-код і подивитися його в базі. Уточнюється, що в тій місцевості, де немає планшетів, поліцейські повинні будуть зателефонувати на базу і передати дані з електронних документів з метою перевірити особу. Зокрема, маються на увазі селища.

Нагадаємо, чи пропускають водії спецтранспорт: у Виноградові влаштували соціальний експеримент (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Спеціалісти закарпатських ОТГ вивчали особливості планування бюджету громад на 2020-й рік
Читайте на ГК:Стало відомо, про що домовилися водники України та Румунії
Читайте на ГК:"Із Земаном уп'ю панака у Празькому Граді": закарпатець написав жартівливий вірш про заробітки (ВІДЕО)
Стрічка