1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Україна
  4. >

Лохина — єдина ягода, яка цьогоріч коштувала дешевше, ніж у 2018-му (ФОТО)

29.09.2019 19:02 Суспільство

Сезон свіжої ягоди в Україні майже добіг кінця.

На урожай поточного сезону великий негативний вплив мав погодний фактор, а ось лохина стала єдиною ягодою, яка коштувала дешевше, ніж рік тому, інформує SEEDS.org.ua.

Фахівці “Інфо-Шувар” проаналізували і наочно продемонстрували, як відрізнялися ціни на найбільш популярні види продукції за три роки на найбільшому в Західному регіоні оптовому ринку ОРСП “Шувар” у Львові.

За рік через майданчик “Шувару” продали більше 8 тис. тонн свіжої ягоди українського виробництва. Незважаючи на досить непростий рік, обсяги реалізації ягід на “Шуварі” за рік зросли на 15% і відбулося це виключно за рахунок збільшення обсягів місцевої ягоди.Погодний фактор мав великий негативний вплив на врожай поточного сезону. Недобір ягоди відчувався досить гостро в усіх регіонах України, а українці купували цю продукцію за рекордно високою ціною.

Винятком можна назвати хіба що лохину, вона стала єдиною ягодою, яка коштувала дешевше, ніж рік тому. Всі інші ягоди подорожчали в середньому в 1,5-2 рази. Рекордсменом по зростанню ціни стала малина. У 2019-му фермери продавали її в 2,5 рази дорожче.

Нагадаємо, на Виноградівщині зібрали найперший в Україні цьогорічний урожай лохини (ВІДЕО)

Читайте на ГК:У Львові підліток упав із недобудови і загинув
Читайте на ГК:На дорозі із Самбора до Ужгорода легковик збив насмерть жінку на велосипеді
Читайте на ГК:На Львівщині чотирирічний хлопчик задихнувся в машині
Стрічка