1. Новини Закарпаття
  2. >

Прес-секретар ЗОУЛМГ Юлія Давидова з колективом перемогли у Всеукраїнському конкурсі на краще висвітлення лісової тематики (ФОТО)

27.09.2019 17:23 Суспільство

У друкованих ЗМІ та соціальних мережах. Конкурс ініційований Президією Товариства лісівників України.

Рішенням конкурсної комісії було визначено переможців:

перше місце - творчий колектив під керівництвом Юлії Давидової, прес-секретаря Закарпатського обласного управління лісового і мисливського господарства (номінант Закарпатського ОУЛМГ);

"Хто б знав ще в 2016 році, коли ми їхали в черговий прес-тур лісовими масивами багатого та найпрекраснішого краю, що через пару років ми будемо разом працювати! А ще те, що ми переможемо та виграємо І місце у номінації «За серію авторських публікацій в ІНТЕРНЕТІ, популяризацію лісової тематики У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ»!". — написала у ФБ Julja Davidova.

Ця перемога для нас дуже важлива. Адже для того, щоб зробити матеріал, відзняти та змонтувати відео, авторам необхідно зануритися в хащу, дізнатися про важку роботу лісових господарників, лісорубів та лісокультурниць, проїхатися лісовими масивами та за допомогою грамотних спеціалістів та людей, які люблять свою справу зробити готовий медіапродукт.

Радує, що люди читають і дивляться #закарпатські_лісівники та цікавляться нашим життям та буденностями.

"Я щиро рада І місцю, для нас це велика підтримка! Я 4 роки з хвостиком працюю у лісовій галузі, бачу чесність колег-лісівників і з гордістю здобула ще одну повну вищу освіту за спеціальністю "Лісове господарство", а перша "Політолог, викладач суспільних дисциплін" допомагає кожного дня працювати для другої і щоженно віддавати своє сердце, свою любов, свої знання і, намагатимусь продовжувати в тому ж дусі", — підсумувала Julja Davidova.

Нагадаємо, лісівники забезпечать берегівчан дровами на увесь опалювальний сезон (ФОТО)

Читайте на ГК:Закарпатський бізнесмен за працівника-нелегала заплатить штраф у розмірі 125 тисяч гривень
Читайте на ГК:Закарпатка Наталія Шитів через хворобу на рак відійшла у Вічність
Читайте на ГК:Що очікує на бюджетні організації, які не уклали договір із "Закарпатгазом" (ВІДЕО)
Стрічка