1. Новини Закарпаття
  2. >

У Кабміні назвали вартість перепису населення

26.09.2019 16:56 Суспільство

На перепис населення з бюджету потрібно виділити 5 млрд грн. При цьому Дубілет завив, що перепис можна замінити створенням єдиного реєстру українців.

Проведення перепису населення відповідно до проекту Держслужби статистики складає 5 мільярдів гривень. Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів України Дмитро Дубілет під час конференції щодо антикорупційних заходів, повідомляє Укрінформ у четвер, 26 вересня. 

"Зараз говорять про те, що пора зробити ще один перепис населення. Мені недавно в проекті Держстату принесли дані про бюджет цього перепису, він становить 5 мільярдів гривень, і я розумію, що ефективніше і простіше буде зробити так звану електронну перепис населення", - сказав Дубілет. 

Він також додав, що перепис населення можна замінити створенням єдиного реєстру українців шляхом об'єднання 6-7 різних реєстрів, в яких "заховані" базові дані про громадян. Президент Володимир Зеленський 30 липня 2019 року підписав указ Про деякі заходи щодо поліпшення доступу фізичних та юридичних осіб до електронних послуг, який передбачає проведення електронного перепису населення в Україні.

Читайте на ГК:Колишній очільник Нацполіції Сергій Князєв став радником Арсена Авакова
Читайте на ГК:Воздвиження Хреста Господнього-2018: що не можна робити в цей день
Читайте на ГК:Заробітчани переказали в Україну понад ,5 мільярда за пів року, - НБУ
Стрічка