1. Новини Закарпаття
  2. >

Природні ресурси Закарпаття поповнили бюджет на понад 86 млн гривень

23.09.2019 17:02 Суспільство

Найбільш значну суму збору за спецвикористання лісових ресурсів – більше 54,6 млн грн — сплатили лісогосподарські підприємства області та тимчасові лісокористувачі.

Рентні платежі протягом січня-серпня 2019 року поповнили казну на понад 86 млн грн, що на 9,2 млн грн більше сплати відповідних платежів протягом аналогічного періоду минулого року, – повідомляють у Головному управлінні ДПС у Закарпатській області.

Протягом восьми місяців цього року до зведеної казни найбільш значну суму збору за спеціальне використання лісових ресурсів – більше 54,6 млн грн сплатили лісогосподарські підприємства області та тимчасові лісокористувачі. Платники рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин забезпечили надходження у сумі 20,2 млн грн. Решту – більше 11,3 млн грн сплатили платники регіону за спеціальне використання води.

У Головному податковому органі Закарпаття наголошують, що основну частку податків за користування природними багатствами отримує місцевий бюджет. Так, за вказаний період, згідно з розподілом коштів до державного бюджету спрямовано 30,5 млн грн рентних платежів. Натомість, у розпорядженні місцевих громад регіону залишилось  більше 55,7 млн грн надходжень від користувачів природних ресурсів, інформує Відділ комунікацій ГУ ДПС у Закарпатській області.

Нагадаємо, ліси завжди були і залишаються головним ресурсом Закарпаття

Читайте на ГК:Дерев’яні церкви Закарпаття "взяли" участь в унікальному туристичному проекті (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Вітаємо з днем народження (27 січня для закарпатців і всього світу)
Читайте на ГК:Гороскоп на 27 січня для всіх знаків зодіаку: передбачає яскравий день
Стрічка