1. Новини Закарпаття
  2. >

Вчені розповіли, як оцінити свої шанси дожити до 80 років

22.09.2019 11:22 Суспільство

Людина може сподіватися на довголіття, якщо у віці 70 років вона зберігала темп ходьби в 1,5 метра в секунду.

Людина може сподіватися на довголіття, якщо у віці 70 років вона зберігала темп ходьби в 1,5 метра в секунду.

Японські геронтологи дійшли висновку, що практично 100-відсоткові шанси дожити до 80 років мають ті люди, які в 70 років ходять так само енергійно, як в молодості. Про результати своєї роботи фахівці розповіли на минулій в Москві російсько-японській відкритій конференції Курс на здорове довголіття в Росії, повідомила напередодні Російська газета.

Японські вчені з 1997 року вивчали швидкість ходьби у людей у ​​віці від 60 до 80 років. Аналіз отриманих результатів дозволив зробити висновок, що людина може розраховувати на довголіття, якщо у віці 70 років вона зберігала темп ходьби в 1,5 метра в секунду.

Якщо ж в даному віці людина в звичному для себе темпі ходьби долала в секунду не більше півметра, то ймовірність того, що вона проживе ще 10 років, склала лише 15-35%. При цьому у чоловіків цей показник виявився меншим, ніж у жінок.

"Темп ходьби може служити хорошим індикатором, що дозволяє точно прогнозувати тривалість життя у конкретної людини. Чим швидше людина пересувається в звичайному для себе режимі - тим довше вона проживе", - пояснив президент японського Національного центру геріатрії та геронтології, доктор Хіденорі Арай.

Читайте на ГК:Співак Іглесіас і тенісистка Курнікова показали перші світлини новонародженої дитини (ФОТО)
Читайте на ГК:Співачка Ріанна поділилася відвертим знімком своїх апетитних форм (ФОТО)
Читайте на ГК:"У 56 на подіум": у США жінка стала фіналісткою конкурсу з відбору моделей в бікіні (ФОТО, ВІДЕО)
Стрічка