1. Новини Закарпаття
  2. >

Стало відомо, на які доплати варто очікувати пенсіонерам-українцям

21.09.2019 14:37 Суспільство

Пенсіонери зі стажем вище норми можуть очікувати на додаткові виплати.

Статтею 28 Закону України від 09.07.2003 р No 1058-IV "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" постановлено збільшення пенсії на один відсоток від її розміру пенсіонерам, враховуючи окремі цілі дванадцять місяців.

Можливий абсолютно безмежний стаж вище норми, але розмірам додаткових виплат заборонено виходити за межу одного відсотка пенсії мінімального розміру.

По свіжих підрахунках, в Україні на даний момент зафіксовано близько одинадцяти мільйонів осіб пенсійного віку. Їх число буквально росте з кожним днем.

Це стосується тих пенсіонерів, які почали отримувати пенсійні виплати до 1 січня 2011 року, а також пенсіонерів після 1 жовтня того ж року, і в них не згадувалися грошові кошти, які враховуються під час страхового стажу після попереднього перерахунку пенсійних виплат.

Якщо новоспечений пенсіонер бажає підтвердити свій страховий стаж і завдяки цьому отримувати додаткові виплати, то йому необхідно мати всього декілька документів.

Трудова книжка. Вона обов'язково повинна підкріплюватися офіційними документами. Такими, як довідки з організацій, підприємств, установ, відомостями з державних архівів.

Нагадаємо, пенсійники Закарпаття пояснили, що таке пенсія в "один дотик"

Читайте на ГК:Роми-закарпатці добре облаштувалися у центрі столиці, чіпляючись здебільшого до іноземців (ФОТО)
Читайте на ГК:Сьогодні та завтра пройдуть чергові матчі чемпіонатів Закарпаття
Читайте на ГК:На Різдво Пресвятої Богородиці черги на кордонах з Євросоюзом майже відсутні
Стрічка