1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Ужгороді партнери транскордонного проєкту FloodUzh домовляються про співпрацю (ФОТО)

20.09.2019 12:23 Суспільство

Основна мета проєкту – посилення підходів та співпраці України та Словачини, що мають спільний річковий басейн, у сфері управління паводковими ризиками, а також зменшення негативного впливу засух.

У середу, 19 вересня, начальник Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса провів робочу зустріч в рамках впровадження спільного українсько-словацького проєкту HUSKROUA/1702/0005 «Спільні заходи із запобігання стихійним лихам у транскордонному басейні р. Уж (FloodUzh)» Програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

У зустрічі взяли участь представники партнерських організацій проєкту – управління міжнародного співробітництва та інновацій Ужгородської міської ради та громадської організації «ЕКОСФЕРА».

Основна мета проєкту – посилення підходів та співпраці України та Словачини, що мають спільний річковий басейн, у сфері управління паводковими ризиками, а також зменшення негативного впливу засух.

У рамках проєкту HUSKROUA/1702/0005 заплановано виконати комплекс робіт із моделювання екстремальних гідрологічних ситуацій у басейні р.Уж, а також розробити проєкт обводнення р. Уж у межах м. Ужгород у засушливий період та комплекс заходів, спрямованих на забезпечення протипаводкового захисту в межах міста.

Партнери обговорили першочергові кроки щодо впровадження проєкту, укладання партнерських угод, проведення Стартової конференції та інші робочі питання, інформує Басейнове управління водних ресурсів річи Тиса.

Нагадаємо, за підтримки ЄС підписано Грантовий Контракт для початку реабілітації басейну річки Уж (ФОТО)

Читайте на ГК:Закарпатська обласна філармонія запрошує на концерт пам'яті Етелли Чуприк
Читайте на ГК:На Закарпатті за організацію незаконної міграції засуджено громадянина Туреччини
Читайте на ГК:На Закарпатті крадіїв електрики оштрафували на понад 342 000 гривень за тиждень
Стрічка