1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

На Мукачівщині розпочали збирання картоплі в особистих господарствах (ФОТО, ВІДЕО)

20.09.2019 10:26 0 Суспільство Автор: Голос Карпат

Керівник фермерського господарства “Фегир” Владислав з таким самим прізвищем загалом обробляє близько 200 гектарів орендованих земель. Проте має і власні земельні ділянки. Одну з них засадив картоплею.

"Планували розпочати її впорання дещо раніше, але надмірно твердий грунт не дозволяв цього – леміші ламалися, - ділиться з Голосом Карпат молодий господарник. – Тепер після невеличких дощів земля дещо  “попустила” й вирішили далі не чекати.”

На жаль, врожай виявився набагато нижчим, ніж торік, та й бульби – дрібними. Тому на круг збирали в чотири рази менше, ніж зазвичай. В підрахунку на гектар в середньому виходило менше 10 тонн, а хорошим вважається 40-тонний показник.

За традицією, в селах Закарпаття під час впорання різних сільськогосподарських культур рідні й сусіди допомагають одні одним і спільно збирають врожай спочатку одному, потім іншим. Не виняток і мукачівське Макарьово, де люди теж приходять на поміч близьким. У четвер на особистих земельних наділах можна було побачити чимало таких “бригад”. Прийшли друзі й рідні допомогти і молодому фермеру. А після успішного звезення з поля зсипаної у мішки картоплі, всі дружно сіли за накритий різними наїдками стіл.

Нагадаємо, врожаю не буде: на Закарпатті підтопило сотні гектарів сільгоспугідь (ФОТО)

Читайте на ГК:Названо вулиці в Мукачеві, жителі яких залишаться без водопостачання
Читайте на ГК:В Мукачеві горів газовий стояк у багатоповерхівці
Читайте на ГК:У Мукачеві по вулиці Берегівська-об’їздна проводять капітальний ремонт каналізаційної мережі (ФОТО)
Стрічка