1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Батькам-закарпатцям радять попередити дітей про небезпечність гарного барвистого павука (ФОТО)

20.09.2019 09:38 Суспільство

Аби застерегти їх від болю внаслідок укусу. Своїм чорно-жовтим забарвлення паук нагадує осу

На Рахівщині у селі Великий Бичків на одному з парканів по вулиці Крушник було помічено павука-аргіопа, пише Rakhivnews.

Великий аргіопа, якого в народі прозвали павуком-зеброю чи павуком-осою, не може завдати смертельної шкоди людині. Втім, арахнологи попереджують, що краще не контактувати з павукоподібними, адже їх укус дуже болючий. Окрім того, залишається вірогідність появи нариви на місці укусу після контакту із павуком, який може продовжити неприємні відчуття від укусу на кілька декілька днів.

Втім, експерти зазначають: павук-аргіоп не є агресивним й зазвичай не нападає першим, якщо не порушувати його спокій.Батькам радять попередити дітей про небезпечність гарного та барвистого павука, який своїм чорно-жовтим забарвлення нагадує осу, аби застерегти їх від болю внаслідок укусу.

Це один з трьох видів отруйних павуків, які зустрічаються в Україні. В липні місяці були повідомлення про їх появу на Прикарпатті, що є нехарактерним, адже вони живуть лише на південній частині України.

Що стосується причин появи павука-зебри на нашій території, вчені виокремлюють змінення екосистеми, а також глобальне потепління. Це дозволило аргіопам мігрувати по всій Україні.

Нагадаємо, на Закарпатті оселилися отруйні павуки з Центральної Европи / ФОТО

Читайте на ГК:"Павук-оса": на Рахівщині помітили павука, який зазвичай водиться лише у південній частині України (ФОТО)
Читайте на ГК:Зі світу по нитці: закарпатці збирають кошти для облаштування арт-простору (ФОТО)
Читайте на ГК:Про маленьку закарпатку, яка врятувала дітей на пожежі, розповіли цілій Україні (ВІДЕО)
Стрічка