1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Архітектори та землеупорядники закарпатських ОТГ вчилися ефективному просторовому плануванню

20.09.2019 08:40 Суспільство

У Закарпатському Центрі розвитку місцевого самоврядування пройшов тренінг «Просторове планування та землекористування в ОТГ».

У Закарпатському Центрі розвитку місцевого самоврядування пройшов тренінг «Просторове планування та землекористування в ОТГ».

На початку тренінгу учасників, архітекторів та землеупорядників Закарпатських ОТГ, привітав директор Закарпатського Центру розвитку місцевого самоврядування Іван Дем’янчук. Він наголосив, що робота присутніх спеціалістів в об’єднаних громадах вкрай важлива.

Земля є дуже цінним ресурсом для всіх ОТГ і від того, наскільки відповідально фахівці поставлять до завдань, які стоять перед ними, залежить добробут їхніх громад. Щоб допомогти їм, Закарпатський ЦРМС і проводить подібні тренінги та завжди готовий надати необхідну консультативну інформацію.

Навчання проводила Тетяна Данилів, експерт із просторового планування Програми «U-LEAD з Європою». Вона презентувала просторове планування, як основу розумного зростання та розповіла про актуальність змін містобудівного законодавства, інформує Закарпатський ЦРМС.

Крім того, пані Тетяна багато уваги приділила ефективному управлінню земельними ресурсами та проведенню земельних торгів. Окрему увагу тренерка приділила темі користування водними ресурсів на територіях ОТГ та основних моментах, які необхідно знати спеціалістам. На завершення тренінгу учасники взяли участь у груповій вправі «Аналіз практичних ситуацій. Робота з документами».    

Нагадаємо, в Ужгороді збиралися представники молодіжних організацій Закарпаття

Читайте на ГК:Ужгородські сакури та весна без туристів: попри карантин містяни фотографують сакури з вікон (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Карантинні заходи в Закарпатській УВП №9: прокуратура провела перевірку дотримання прав ув’язнених
Читайте на ГК:В Ужгороді у лізинг придбають ще сім нових автобусів