1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Скандал з пологовим в Ужгороді: під міськрадою відбувся пікет

19.09.2019 13:34 Суспільство

«Наш керівник пологового – Вікторія Пантьо!», «Пане Президенте, почуйте нас!», «Відновіть законність у місті!» – з такими гаслами вийшли під стіни Ужгородської міської ради працівники пологового.

В обласному центрі вже кілька місяців триває боротьба за посаду керівника міського пологового будинку. Конкурс на заміщення вакантної посади провели ще 24 червня, утім переможця до сих пір не призначили, повідомив КО.

Нагадаємо, тоді у ньому взяли участь троє кандидатів: Руслан Федько, який керував пологовим будинком у 2010 році та покинув посаду зі скандалом; Юрій Ломага – колишній головний лікар Іршавської райлікарні та керівник відділу охорони здоров’я Іршавської РДА, нині – заступник головного лікаря обласної клінічної лікарні; Вікторія Пантьо – представник теперішнього керівництва пологового. У результаті більшістю голосів перемогла Вікторія Пантьо.

Утім переможниця конкурсу так і не змогла почати виконувати обов’язки головного лікаря. Хоча за законом мали це зробити ще до 26 липня.

Ще тоді міський голова на брифінгу для журналістів несподівано заявив: буде новий конкурс, оскільки члени комісії виявили те, чого не бачили до конкурсу. Виявляється, у Вікторії Пантьо бракує керівного 5-річного стажу в органах охорони здоров’я. Тому сесія Ужгородської міської ради повинна прийняти рішення про проведення нового конкурсу – прозорого та відкритого. Відтак міський голова зазначив, що не має до цього конкурсу жодних особистих інтересів.

Утім працівники пологового вважають інакше. Власне тому й зібралися під стінами міськради.

Нагадаємо про інцидент із першокласником на Хустщині: мама хлопчика каже, що він лише забруднив взуття.

Читайте на ГК:Робіть запаси: завтра половина Ужгорода буде без водопостачання
Читайте на ГК:В Ужгороді троє людей ледь не загинули на пожежі в будинку
Читайте на ГК:Відомі маршрути Ужгородського півмарафону-2019 (ВІДЕО)
Стрічка