1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Сваляві відбувся заключний семінар, присвячений економічному розвитку районів Закарпаття

16.09.2019 11:38 Суспільство

Ці семінари протягом минулого та нинішнього років проводив Закарпатський ЦРМС Програми «U-LEAD з Європою» спільно з департаментом економічного розвитку та торгівлі Закарпатської ОДА.

Всього було проведено 13 таких заходів, інформує Закарпатський Центр розвитку місцевого самоврядування.

Як розповів Микола Сюсько, радник Закарпатського ЦРМС із регіонального розвитку, цього разу особливу увагу присвятили процедурі подання проектів на конкурс секторальної бюджетної підтримки, який має бути оголошений вже найближчим часом. Зокрема, обговорили новий веб-ресурс через, який необхідно подавати проекти, зміни, що відбулися цього року щодо подання проектів на цей конкурс, а також можливі ідеї проектів. Найбільш цікавими були ідеї щодо розвитку туризму у Полянській ОТГ.

Окрему увагу учасники семінару присвятили питанню розробки регіональної обласної стратегії на період 2021-2027 років. Микола Сюсько проінформував присутніх про хід розробки стратегії, а також обговорив з ними перспективні ідеї щодо стратегії.

Це був заключний етап проведення семінарів, однак на майбутнє Закарпатський ЦРМС спільно з департаментом економічного розвитку та торгівлі ОДА планує продовжити практику таких навчань, але вже більш конкретизовано.

Нагадаємо, в Ужгороді представники ОТГ та органів місцевого самоврядування опановують процедуру публічних закупівель

Читайте на ГК:На Свалявщині згорів автомобіль Ford
Читайте на ГК:Як вирішили Карпаторусинське питання на Паризькій мирній конференції та в Сен-Жерменському договорі 1919 року, - Володимир Фенич
Читайте на ГК:У Сваляві сталася пожежа в закинутому ангарі (ФОТО)
Стрічка