1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Хустщині першокласник впав у шкільний туалет (ФОТО)

16.09.2019 10:08 Суспільство

НП сталося в с. Забрідь, Хустського району в Забрідській ЗОШ 1-3 ступенів першачок школи впав у вигрібну яму шкільного туалету.

НП сталося в с. Забрідь, Хустського району в Забрідській ЗОШ 1-3 ступенів першачок школи впав у вигрібну яму шкільного туалету.

Про надзвичайну подію у соцмережі Фейсбук повідомив Роман Келемен.

"В п’ятницю , 13.09.2019р., в с. Забрідь, Хустського району в Забрідській ЗОШ 1-3 ступенів першачок школи впав у вигрібну яму шкільного туалету . Нащастя його друзі однокласники побігли за вчителями, щоб ті врятували школяра , який провалився в туалет . Дитину спасли , витягнувши з шкільних фекалій . Всі батьки шоковані таким випадком , а викладачі як завжди замовчують стан шкільного туалету , щоб їх не звільнили. І це вже не перший випадок у районі, коли школярі молодшої ланки провалюються у вигрібні ями" - йдеться в дописі

Реакція користувачів на допис різна, одні пропонують, щоб батьки самі побудували новий туалет, інші проти, аргументуючи це тим, що і так чимало коштів здають на ремонт, парти, книги і т.д. 

Також користувачка Оксана Головко дала пораду автору публікації:

"Шановний Романе!
Під‘єднайте цю статтю до Адміністрації Президента , Прокуратури , Міністерства Освіти( жирним шрифтом ), щоб появилося у них на сторінках. Нехай більше людей прочитають! Нехай ці фото будуть у них наочним матеріалом у виступах про здобуття « успіху»!", - пише п. Оксана.

Нагадаємо, популярний блогер показав закарпатське місто Хуст.

Читайте на ГК:Реставрацію Хустського замку мають закінчити у 2021 році: чи встигнуть його відреставрувати? (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Невідомі намагалися спалити ліс на Хустщині
Читайте на ГК:На Хустщині благодійний фонд «Вишково» зібрав п’ятсот пакунків із продуктами для людей похилого віку