1. Новини Закарпаття
  2. >

Супрун дала поради чоловікам щодо відновлення ерекції

12.09.2019 15:55 Суспільство

Екс-глава МОЗ торкнулася дуже серйозної проблеми, яка хвилює багатьох чоловіків в нашій країні - втрати чоловічої сили і як з цим боротися.

Уляна Супрун розповіла українцям про еректильну дисфункцію - проблему, яка турбує багатьох чоловіків в нашій країні. Відповідний пост з інформацією про чоловічу силу колишня в. о. міністра охорони здоров'я опублікувала на своїй сторінці у Facebook.

Супрун зазначила, що еректильна дисфункція може супроводжуватися зменшенням лібідо.

"Еректильна дисфункція - це часткова або повна втрата здатності до ерекції і її досить тривалого утримання. Вона може супроводжуватися зниженням лібідо або передчасною або затриманою еякуляцією. При чому це відбувається не один раз після важкого дня. Тривають такі погіршення принаймні три місяці", - повідомила вона.

За її словами, еректильна дисфункція стосується і фізичного здоров'я, і ​​психічного.

"Не варто ставити на собі хрест і думати, що без сексу можна прожити, або бігти шукати нові стосунки в надії на сильне збудження. Адже еректильна дисфункція стосується і фізичного здоров'я, і ​​психічного", - йдеться в повідомленні.

Уляна Супрун назвала фактори, від яких залежить сексуальне збудження:

"Повна еректильна дисфункція буває досить рідко - внаслідок радикального видалення простати. У більшості випадків йдеться про часткову дисфункцію. Сексуальне збудження залежить від роботи мозку, гормонів, від того, що людина бачить, чує, відчуває і нюхає, від роботи серця, судин і м'язів", - додала Супрун.

Читайте на ГК:Разумков підписав закон, що відтерміновує штрафи для єврономерів ще на 90 днів
Читайте на ГК:Дзеркальна дата викликала в українців весільний бум (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Українці розповіли, яку люблять музику та кіно
Стрічка