1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

На Закарпатті 57 дітей-сиріт отримають від держави власне житло

06.09.2019 16:53 Суспільство

На Закарпатті 57 дітей-сиріт і тих, котрі позбавлені батьківського піклування, віком від 16 до 23 років, отримають життєво важливий подарунок від держави – власні помешкання.

Левова частина субвенції, що надійшла в область із державного бюджету для вирішення соціально-побутових проблем цих категорій дітей, буде спрямована на придбання для них житла. Зокрема, з 21,4 мільйона гривень 18,8 мільйона виділять сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, повідомив Урядовий кур'єр.

Отримавши на спеціальні банківські рахунки кошти, ці 57 осіб зможуть придбати у будь-якому населеному пункті області власне житло. Ще майже 0,8 мільйона гривень у вигляді грошової компенсації отримають ті, хто стоїть на квартирному обліку. Решту 2,7 мільйона гривень субвенції спрямовано на будівництво приміщень для дитячого будинку сімейного типу в місті Хуст.

У департаменті соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації пильно стежитимуть за використанням державних коштів за призначенням, щоб не допустити їх нецільового використання.

Нагадаємо, в Ужгороді нещасний випадок на будівництві: робітник впав з висоти.

Читайте на ГК:Закарпатська обласна філармонія запрошує на концерт пам'яті Етелли Чуприк
Читайте на ГК:На Закарпатті за організацію незаконної міграції засуджено громадянина Туреччини
Читайте на ГК:На Закарпатті крадіїв електрики оштрафували на понад 342 000 гривень за тиждень
Стрічка