1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Іршаві запрацював сучасний сервісний центр Пенсійного фонду (ФОТО)

05.09.2019 18:18 Суспільство

Мешканці Іршавщини отримали весь спектр пенсійних послуг в умовах, які відповідають Стандартам обслуговування громадян, прийнятим Пенсійним фондом України.

3 серпня в самому центрі Іршави відкрито нове приміщення сервісного центру (відділу обслуговування громадян) головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області.

– Це вже одинадцятий сервісний центр, який ми відкриваємо в райцентрах області після капітальної реконструкції приміщень, – зазначила на відкритті начальник головного управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області Анастасія Пентек. – На сьогодні такі сервісні центри, які відповідають сучасним вимогам і в плані технічного забезпечення, і щодо створення належних умов для відвідувачів та працівників Фонду, вже працюють у Перечині, Великому Березному, Берегові, Виноградові, Хусті, Міжгір’ї, Воловці, Тячеві, Рахові.

Як повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Закарпатській області, в Іршаві пенсійників переселено в нову будівлю, що дозволило забезпечити належні умови надання пенсійних послуг: приміщення розділено на дві зони – робочу і для відвідувачів. В залах вестиметься відеоспостереження, що дозволить керівництву відслідковувати весь робочий процес і оперативно реагувати на проблемні питання, що можуть виникати. В залі для відвідувачів встановлено телевізори, по яких демонструються відеоролики на пенсійну тематику, роз’яснення пенсійного законодавства тощо. Приміщення витримано в кольоровій гамі Пенсійного фонду України, для працівників запроваджено дрес-код. Не забули і про людей з особливими потребами – облаштували зручний пандус тощо.Як зазначив керівник відділу обслуговування громадян в Іршавському районі Іван Бізіля, вони обслуговуватимуть близько 20,5 тисячі пенсіонерів, які проживають у 47 населених пунктах району, 14 з яких мають статус гірських. Загалом же на Іршавщині мешкає понад 100 тисяч осіб.

– Для нас одним із найголовніших пріоритетів є підвищення якості надання пенсійних послуг та створення належних умов для відвідувачів і працівників Фонду. Після реорганізації системи Пенсійного фонду області у всіх райцентрах і в Ужгороді працюють сервісні центри. Радує, що вдалося створити належні умови у всіх районах області. Залишається наразі лише обласний центр, де через гостру нестачу приміщень і значну кількість відвідувачів (в обласному центрі й Ужгородському районі мешкає найбільше в області пенсіонерів) нам не вдається створити такі сучасні зали очікувань для відвідувачів. Але, сподіваємось, що ближчим часом і це питання вирішимо, – каже Анастасія Пентек.

Нагадаємо, у Виноградові пенсійники відкрили сучасний сервісний центр (ФОТО)

Читайте на ГК:На Іршавщині яскраво відгуляли День села Довге (ФОТО, ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Іршавщині двоє місцевих викрали мопед закарпатця
Читайте на ГК:На Іршавщині масштабна пожежа: згоріли запаси сіна
Стрічка
Система Orphus