1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

В Ужгороді з'явилась петиція для власників собак

04.09.2019 17:48 Суспільство

Це стосується встановлення спеціальних станцій для прибирання за собаками в Ужгороді.

Це стосується встановлення спеціальних станцій для прибирання за собаками в Ужгороді.

Віталій Глагола повідомляє про створення нової цікавої петиції. Ця проблема дуже наболіла для ужгородців. Адже чи не кожного дня люди жаліються на власників собак.

Увага! Прошу підтримати петицію про “Встановлення спеціальних станцій для прибирання за собаками в Ужгороді”. Я створив її коли побачив скільки ж власників собак вигулюють своїх домашніх улюбленців на оновленій набережній Незалежності. Переважна більшість із них не прибирають за своїми чотирилапими друзями мотивуючи це тим, що пакет не взяли із собою, а так би прибрали. Я розумію, що для частини це відмазка, але для декого це дійсно так. Хто не буде прибирати за улюбленцем – пропоную ввести міський штраф 1700 грн. Якщо такі спеціальні станції не встановити – скоро полулярні місця відпочинку містян перетворяться на “мінні поля”. Крім того, після встановлення таких станцій – ввести серйозні штрафи для господарів тварин, які за ними не прибирають.

Якщо ви підтримуєте цю думку підпишіть петицію і зробіть репост цього допису. Європейський порядок має бути і в Ужгороді! Давайте починати із себе!

Підписати можна за посиланням: https://e-dem.in.ua/uzhgorod/Petition/View/50

Нагадаємо, в Ужгороді водночас пройдуть два фестивалі.

Читайте на ГК:В Ужгороді стартує санітарний тиждень
Читайте на ГК:На Льва Толстого в Ужгороді сталася ДТП (ФОТО)
Читайте на ГК:Закарпатська міні-Голландія: Ужгород у тюльпанах (ВІДЕО)