1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Активісти у Ясінях анонсували акцію протесту (ФОТО)

30.08.2019 09:08 0 Суспільство Автор: Голос Карпат

 

Повідомлення про мирну акцію протесту опублікували в групі "Нове Ясіня" в соцмережі Facebook.

За інформацією членів однойменної організації, у п'ятницю, 6 вересня о 10:00 вони разом із небайдужими жителями селища зберуться біля місцевого будинку культури із гаслом "Віддайте нам ключі".

- Це акція проти ігнорування підписаного договору на оренду приміщення в будинку культури смт. Ясіня та перешкоджання роботи в даному приміщенні, - йдеться у повідомленні.

19 березня 2019 року громадська організація "Нове Ясіня" підписала тристоронній договір оренди приміщення із селищною радою та селищним будинком культури. Там планують відкрити центр альтернативної освіти "Креденц", в якому проводитимуть лекційні заняття, тренінги тощо. Проте отримати доступ до приміщення, за яке оплачено орендну плату, активісти вже котрий місяць не можуть. -

Систематично ігнорується виконання умов договору, ненадання ключів, за час привернення уваги до роботи будинку культури виявлено, що без причини та попередження майже ціле літо і будинок культури, і бібліотека були зачинені, - розповідають в організації. - Тож ми висловлюємо протест. Ми за будинок культури для людей. Ми за бібліотеку для людей. Ми за виконання договору.

Відповідне звернення про акцію протесту активісти зареєстрували в приймальні селищної ради 29 серпня. Варто зазначити, що під час президентських та позачергових парламентських виборів приміщення, надане в оренду громадській організації, використовувалось для проведення виборів без погодження із орендарями. Тоді активісти після спілкування із представниками Центральної виборчої комісії вирішили не заважати виборчому процесу та почекати з переїздом. За допомогою меценатів вони зібрали частину коштів та необхідних матеріалів для проведення ремонту орендованого приміщення. Однак доступу туди досі немає.

Нагадаємо, Верховна Рада затвердила склад уряду.

Читайте на ГК:У Ясінях відкрили пункт прийому вторсировини
Читайте на ГК:Сортуванням та вивезенням сміття: на Рахівщині відкрили пункт прийому вторсировини
Читайте на ГК:В Україні гуцульська овеча бриндзя першою отримає географічне зазначення (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:
Стрічка