1. Новини Закарпаття
  2. >

Офіційно: власникам авто на "єврономерах" готують відстрочку

21.08.2019 17:52 Суспільство ВАЖЛИВО

Власникам автомобілів на єврономерах дадуть ще одну відстрочку і розроблять нові правила розмитнення.

Пільговий період для власників автомобілів на єврономерах продовжать на три місяці, за цей період розроблять нові правила розмитнення "єврономерів". Про це стало відомо за підсумками наради в Міністерстві інфраструктури в середу, 21 серпня. 

Заступник голови Офісу президента Руслан Рябошапка повідомив, що відповідний законопроект буде прийнятий Верховною Радою як пріоритетний. 

"Зараз цей закон є пріоритетним, і в перший же день роботи парламенту він буде прийнятий, і штрафні санкції будуть відстрочені. Протягом терміну, на який буде відстрочка, - три місяці. Ми напрацюємо новий законопроект, який врегулює порядок розмитнення автомобілів. Тому що наявне сьогодні законодавство є недосконалим, і в багатьох випадках ми просто не можемо його реалізувати", - сказав він. 

Як відомо, формально штрафи за "єврономери" набувають чинності 22 серпня, але заступник голови ОП зазначив, що у поліції немає доступу до митних баз, тому вони не можуть знати, чи порушив автомобіль терміни в'їзду, чи ні. Тобто, зупиняти "єврономери" поліція право має, а штрафувати де-факто не може. 

"Є технічні проблеми з обміном інформацією між Національною поліцією і митною службою, відповідно, немає механізму, який дозволяв би реалізувати в повній мірі застосування штрафів", - зазначив він. 

Нагадаємо, закони про розмитнення авто на іноземних номерах №8487 і №8488 набули чинності 25 листопада 2018 року. Перший пільговий період діяв до 23 лютого.

Нагадаємо, Пенсійний фонд отримав вісім мільярдів за розмитнення "єврономерів".

Читайте на ГК:До уваги закарпатців: Львівська залізниця інформує про зміни у розкладі руху приміських поїздів
Читайте на ГК:Черги на кордоні: у черзі на кордонах Закарпаття стоїть більше півтори сотні автомобілів
Читайте на ГК:"Діма і Владка на полі": мережу підкорює черговий кумедний ролик закарпатського гумориста (ВІДЕО)
Стрічка