1. Новини Закарпаття
  2. >

На Закарпатті посилено контроль за переміщенням свиней та м’яса

20.08.2019 14:05 Суспільство ВАЖЛИВО

На господарстві ТзОВ “Галичина – захід” у Львівській області виявили африканську чуму свиней, в зв’язку з цим на підприємстві ввели карантин.

На господарстві ТзОВ “Галичина – захід” у Львівській області виявили африканську чуму свиней, в зв’язку з цим на підприємстві ввели карантин.

Тим часом у сусідніх регіонах посилили заходи безпеки для запобігання поширенню АЧС. Так, у Закарпатській області посилили контроль за транспортуванням свиней, свинини та м’ясопродуктів.

“Фахівці Головного управління Держпродспоживслужби у Закарпатській області посилили заходи контролю за переміщенням живих свиней та продукції із свинини на території області.

На сьогодні фактів, які б підтверджували поширення цієї небезпечної хвороби на Закарпатті, не зафіксовано. Але з метою запобігання появі таких випадків в області і надалі буде продовжуватися здійснення заходів профілактичного характеру”, – повідомили в Державній службі з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

У Держпродспоживслужбі зазначили, що наразі достатньо ефективних методів захисту і запобігання виникненню та поширення вірусу АЧС немає. Однак дотримування правил біобезпеки на господарстві зменшує вірогідність зараження свиней.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, "Чума на Прикарпатті": у Львівській області зафіксовано спалах африканської чуми.

Читайте на ГК: Що відбулось на Закарпатті, Ужгородщині, Виноградівщині та Берегівщині 19 червня
Читайте на ГК:ДБР повідомило про підозру двом посадовцям лісової охорони Закарпаття
Читайте на ГК:Суботній забіг "Біжи з головою! Біжи до мети!" на Закарпатті перенесений