1. Новини Закарпаття
  2. >

У Карпатах двоє екстрим-туристів потрапили до лікарні після падіння з висоти

18.08.2019 19:18 Суспільство

Вчора, 17 серпня, на Буковелі "дует" відпочивальників травмувався під час заняття екстремальним видом спорту.

О 21.25 рятувальникам поступило повідомлення від Яремчанської ЦМЛ, про те що до них  доставили двох потерпілих, які відпочивали в ГТК «Буковель», інформує "ГК".

Люди займались екстремальним видом спорту «роупджампінг», під час якого обірвалась головна мотузка. Внаслідок цього 21-річний та 26-річний мешканці Львівщини Впали на пішохідну доріжку та отримали травми.

На даний час 21-річний постраждалий знаходиться в Яремчанській ЦМЛ, а 26-річний – в реанімаційному відділенні Івано-Франківської ОКЛ.

Прес-секретар «Буковелю» Оксана Островська розповіла, що екстримальна розвага належала не курорту, а підприємцеві, який повідомляв про  сертифікований товар і проводив тестування.

Зараз на території курорту проведуть перевірку усіх екстремальних розваг.

«Дуже прикро, що на території ТК «Буковель» стався неприпустимий випадок, в якому постраждали люди. Курорт надав підприємцю ділянку для ведення діяльності, тому фактично не несе відповідальність за роботу підприємця. Та все ж, нещасний випадок стався саме у ТК «Буковель», тому курорт вирішив тимчасово припинити роботу екстремального атракціону, на якому стався нещасний випадок та ми ініціюємо перевірку усіх наявних на курорті екстримальних розваг, щоб жодна людина більше не постраждала», – повідомила Оксана Островська.

За її словами, наразі, представники сервісу повідомили, що трос, який обірвався, має сертифікат від виробника і був нещодавно встановлений та протестований. Наразі чекають на експертизу.

Нагадаємо, ужгородець став ведучим екстрим-шоу на центральному каналі (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Буде холодно: цього тижня в Карпатах випаде мокрий сніг
Читайте на ГК:На Закарпатті оголосили V-й клас пожежної небезпеки
Читайте на ГК:Завдяки легалізації працівників бюджет Закарпаття додатково отримав більше 1,6 мільйона гривень
Стрічка