1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Закарпатська жінка у декреті: блогерка показала кумедне відео (ВІДЕО)

16.08.2019 20:37 Суспільство Лайт

Знаменита ужгородська блогерка Крістіна Третяк, добре відома як "закарпатська жона", на своїй інстаграм-сторінці оприлюднила нове коротке відео.

У ролику дівчина дотепно розповідає про особливості декретної відпустки. 

"Декретну відпустку назвала "відпусткою" та людина, в якої не було дітей. Але мами, які там побували, знають: не все так просто. Коли твій сніданок - то манка, яку не доїла дитина. Коли ти знаєш напам’ять слова всіх дитячих пісеньок. Коли відпочинок - це просто година тиші. Коли днями і ночами мрієш, шоб ця "відпустка" нарешті закінчилася і ти спокійно вийшла на роботу", - підписала авторка.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Декретну відпустку назвала «відпусткою» та людина, в якої не було дітей???? ⠀ Але мами, які там побували, знають: не все так просто???? ⠀ Коли твій сніданок - то манка, яку недоїла дитина. Коли ти знаєш напам’ять слова всіх дитячих пісеньок. Коли відпочинок - це просто година тиші. Коли днями і ночами мрієш, шоб ця «відпустка» нарешті закінчилася - і ти спокійно вийшла на роботу!???? ⠀ Мами, ви тут є?) Ану кажіть: знайомі ситуації?)) ⠀ Чекаю ваші ❤️ і коментарі???? ⠀ #закарпатськажона #декрет #декретнавідпустка #мамавдекреті #смішневідео #відосик #ужгород #закарпаття

A post shared by Крістіна Третяк (@kris_tretiak4) on

Стрічка