1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У гірському районі Закарпаття працює розплідник, де вирощують фазанів (ФОТО)

16.08.2019 17:23 Суспільство

У Верхньоводянському лісництві функціонує підсобне господарство, де вирощують фазанів.

Останнім часом у світі та в Україні все більш широке поширення отримує розведення фазанів для декоративних цілей, поповнення мисливських угідь та одержання оригінального м’яса - дичини, повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.

ДП «Великобичківське ЛМГ» не паса задніх, відтак у Верхньоводянському лісництві вже у  2018 році побудований фазанарій для розведення фазанів, таких як: Фазан Алмазний; Фазан Королівський; Фазан Золотий; Фазан Ромунський та Фазан Звичайний.  У 2019 році побудований ще один фазанарій для молодняка.

Наразі у підсобному господарстві лісництва, нараховується біля 110 особин. На цьому робота державної лісової  охорона не закінчується, адже  планується збільшення масштабів підсобного господарства і відповідно поголів’я.Відколи функціонує підсобне господарство, на лісництві збільшилась кількість відвідувачів із числа мешканців с. Верхнє Водяне, в  основному це батьки із дітьми, які радо фотографуються із пернатими друзями. Сподіваємось, що вже у недалекому майбутньому зможемо випускати у мисливські угіддя лісництва Фазана звичайного, а декоративні види реалізувати. А саме підсобне господарство стане візитною карточкою не тільки для ДП «Великобичківське ЛМГ», але і для села Верхнє Водяне.Нагадаємо, заслужений лісівник України розповів про браконьєрів, заробітки та "лисі гори" Закарпаття

Читайте на ГК:Батькам-закарпатцям радять попередити дітей про небезпечність гарного барвистого павука (ФОТО)
Читайте на ГК:"Павук-оса": на Рахівщині помітили павука, який зазвичай водиться лише у південній частині України (ФОТО)
Читайте на ГК:Зі світу по нитці: закарпатці збирають кошти для облаштування арт-простору (ФОТО)
Стрічка